More items from this sellerView All

Лампа За Биро Бела Боја На 220V 303B

995 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: Со Сијалица По Ваш Избор
Напон: 220V
Модел: 303B

7 на залиха

Report Abuse