More items from this sellerView All

Лампа PIXAR Ретро Е27 811

999 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: По Ваш Избор
Напон: 220V
Модел: 811
Боја на Лампа: Бела, Црвена, Црна
Report Abuse

Дополнителни информации

БОЈА НА ЛАМПА

БЕЛА, ЦРВЕНА, ЦРНА