More items from this sellerView All

Лед вграден панел коцка 22W 6000K

495 ден 799 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 22W
Димензии: Страна: 225mm, Длабочина: 10mm
Напон: 220V
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

50 на залиха

Report Abuse