More items from this sellerView All

Лед Водоотпорна Цевка IP65 1200mm

2.495 ден 2.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 40W
Напон 220V
Tип Лед Водоотпорна Цевка
Боја на Светлина 6000K

5 на залиха

Report Abuse