More items from this sellerView All

Лед Димер За Лента 3 Контроли

795 ден 1.199 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: Лед Димер За Лента
Јачина на Ампер: 3x8A
Моќност: 196W

50 на залиха

Report Abuse