More items from this sellerView All

Лед кружни стаклени панели 12W 6000К Вградливи

375 ден 595 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 12W
Напон: 220V
Длабочина: 35mm
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

50 на залиха

Report Abuse