More items from this sellerView All

Лед кружни стаклени панели 18W 6000К Вградливи

699 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 18W
Напон: 220V
Длабочина: 35mm
Боја на светлина: 6000K
Тип: Вградлив

50 на залиха

Report Abuse