More items from this sellerView All

Лед Лампа За Биро Со Батерија 3STEP На Допир А3

995 ден 1.395 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: 6500K
Напон: Вградена Батерија
Модел: A3, На Допир
Напон: Со USB Адаптер

8 на залиха

Report Abuse