More items from this sellerView All

Лед Лампа Звучник Bluetooth Во Боја

1.595 ден 2.995 ден

Карактеристики:

Бои на Светлина: RGB, White, Warm White
Напон: Вградена Батерија
Модел: Bluetooth Лампа
Начин на употреба: Лампа, Звучник, Држач за Пенкала
Друга можност: Вметнување на USB, SD card, AUX

7 на залиха

Report Abuse