More items from this sellerView All

ЛЕД ЛЕНТА РГБ 14.4w/m ВОДООТПОРНА

1.395 ден 1.999 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 14.4W/m
Напон 12V
Боја РГБ

49 на залиха

Report Abuse