More items from this sellerView All

ЛЕД ЛЕНТА РГБ 7.2w/m ВОДООТПОРНА

995 ден 1.495 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 7.2W/m
Напон 12V
Боја РГБ

49 на залиха

Report Abuse