More items from this sellerView All

Лед Лента 12W 5630

625 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 12W
Напон: 12V
Диоди на метар: 60
Боја: 2700K , 6500K
Report Abuse