More items from this sellerView All

Лед Ленти РГБ IP22 14,4W/m

1.295 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 14,4W/m
Напон 12V
Боја РГБ

10 на залиха

Report Abuse