More items from this sellerView All

Лед Ленти РГБ IP22 7,2W/m

995 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел: IP22
Моќност: 7,2W/m
Напон: 12V
Боја: РГБ

50 на залиха

Report Abuse