More items from this sellerView All

Лед Ленти 14,4W 5050/60 IP22

895 ден 1.495 ден

Цената е за 5м котур
Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 14,4W/m
Напон 12V
Боја на светлина 3000K, 6000K
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K