More items from this sellerView All

Лед Ленти 3528 4.8W/m 12V IP55

645 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP55
Моќност 4,8W
Напон 12V
Диоди на метар 60
Боја 4000K, 6000K
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

4000K, 6000K