More items from this sellerView All

Лед Ленти 7,2W 5050/30 IP22

695 ден 995 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 7,2W/m
Напон 12V
Боја на светлина 3000K, 6000К
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K