More items from this sellerView All

Лед Лентa 4.8W/m 3014 Бела IP65

995 ден 1.475 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел 3014
Моќност 4,8W
Напон 12V
Диоди на метар 60
Заштита IP65
Боја на светлина Бела

6 на залиха

Report Abuse