More items from this sellerView All

Лед Лентa 4.8W/m 3014 IP20

845 ден 995 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел 3014
Моќност 4,8W
Напон 12V
Диоди на метар 60
Заштита IP20
Боја на светлина Бела, Топлобела
Report Abuse