More items from this sellerView All

Лед Лентa 5630 IP20 12W

695 ден 995 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP22
Моќност 12W/m
Напон 12V
Боја 3000K, 4000К, 6000K, СИНА
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K, 4000K, СИНА