More items from this sellerView All

Лед Лустер Надграден Деко 6W

1.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Модел: IP22
Боја на светлина: 3000K
Тип: Надграден

5 на залиха

Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000K