More items from this sellerView All

ЛЕД МАГИЧНА ЛЕНТА ВОДООТПОРНА

495 ден 795 ден

Цената е за 5м котур

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Модел IP65
Моќност 5W/m
Напон 12V
Боја РГБ

50 на залиха

Report Abuse