More items from this sellerView All

Лед Мињон Е14 5W

145 ден 199 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: Silicone
Тип на напојување: DC
Боја на светлина: 3000K / 6000K
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на светлина

3000К, 6000K