More items from this sellerView All

Лед Модул За Плафоњерка 24W

395 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност: 24W
Напон: 220V
Димензии: Ф180
Боја на светлина: 4000K, 6000K
Тип: Надграден, Со Магнет
Report Abuse