More items from this sellerView All

Лед Рефлектор На Шина 30W 3000K Музеј Зум – GD181

1.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 30W
Напон 220V
Tип Рефлектор на шина Со Зум
Боја на светлина 3000K

10 на залиха

Report Abuse