More items from this sellerView All

Лед Рефлектор Со GU10 Фасонка Црн

595 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 3W, 5W, 7W (dimmable)
Напон 220V
Tип Рефлектор на шина
Боја на светлина 3000K, 4000K, 6000K

15 на залиха

Report Abuse