More items from this sellerView All

Лед Светилка Вградлива Гарден 12W 12V 3000K

3.990 ден 4.990 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон DC12V
Дијаметар 140mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

10 на залиха

Report Abuse