More items from this sellerView All

Лед Светилка Вградлива Гарден RGB 12W

1.995 ден 2.595 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 12W
Напон 220V
Дијаметар 160mm
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

1 на залиха

Report Abuse