More items from this sellerView All

Лед Светилка За Базени 12V 18W RGB

2.990 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 18W
Напон 12V
Боја на Тело Бела
Боја на светлина RGB
Заштита IP68

50 на залиха

Report Abuse