More items from this sellerView All

Лед Светилка За Базени 12V 9W 6000K

1.990 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 9W
Напон 12V
Боја на Тело Бела
Боја на светлина 6000K
Заштита IP68

50 на залиха

Report Abuse