More items from this sellerView All

Лед Светилка За Базени 15W 12V Надградна

6.995 ден 7.995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 15W
Напон 12V
Додатоци Далечинско За Регулација
Боја на светлина RGB, 6500К
Заштита IP68
Report Abuse

Дополнителни информации

Боја на Светлина

RGB, 6500K