More items from this sellerView All

Лед Светилка За Градина и Фасада 10W 12V 3000K

1.299 ден 2.599 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 10W Со Леќа
Напон DC12V
Изработка Комплетен Алуминиум
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

5 на залиха

Report Abuse