More items from this sellerView All

Лед Светилка За Градина 7W Сина

995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 7W
Напон 12V
Дијаметар 75mm X 230mm
Боја на светлина Сина
Заштита IP68
Report Abuse