More items from this sellerView All

Лед Светилка За Патека Гарден Вградлива 3W 3000K 12V COB

799 ден 995 ден

Гаранција: 2 години

Карактеристики:

Моќност 3W Bridgelux
Напон 12V
Дијаметар 45mm
Боја на светлина 3000K
Заштита IP68

20 на залиха

Report Abuse