More items from this sellerView All

Лед Свеќа Филамент E14 2W ТОПЛА СВЕТЛИНА

99 ден 159 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 4W
Напон: 220V
Tип: Fillament Saffire
Боја на светлина: 2700K, 3000K, 6000K
Грло: E14
Report Abuse

Опис

ДЕКОРАТИВНА СВЕКАСТА СИЈАЛИЦА СО МАЛО ГРЛО

СО ЕКСТРЕМНО НИСКА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕЛ ЕНЕРГИЈА

Повеќе производи