More items from this sellerView All

Лед Свеќа E14 4W 6500K

55 ден 99 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 4W
Напон: 220V
Tип: E14
Боја на светлина: 6500K

46 на залиха

Report Abuse