More items from this sellerView All

Лед Свеќа E14 C35 7W

115 ден 179 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Моќност: 7W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина: 6000K

14 на залиха

Report Abuse