More items from this sellerView All

Лед Свеќа Selena E14 5W Crown

165 ден 199 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина:  6000К

10 на залиха

Report Abuse