More items from this sellerView All

Лед Свеќа Selena E14 6W Crown DIMMABLE

155 ден 255 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: E14 C35 DIMMABLE
Боја на светлина:  3000К

38 на залиха

Report Abuse