More items from this sellerView All

Лед Свеќа Selena E14 C35 5W

125 ден 179 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E14 C35
Боја на светлина: 3000K, 6000К
Report Abuse