More items from this sellerView All

Лед Свеќа Selena E27 G45 3W

99 ден 129 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 3W
Напон: 220V
Tип: E27 G45
Боја на светлина: 3000K, 6000K
Report Abuse