More items from this sellerView All

Лед Свеќа Selena E27 G45 5W

75 ден 99 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: E27 G45
Боја на светлина: 4000K
Report Abuse