More items from this sellerView All

Лед Сијалица Е27 Во Разни Бои

99 ден 199 ден

Заменува: 25W
Гаранција: 1 години

Карактеристики:

Моќност: 2W
Напон: 220V
Tип: E27
Боја на светлина: RGB, Црвена, Зелена, Плава, Жолта
Report Abuse