More items from this sellerView All

Лед Сијалица Е27 A55 5W 3000K

75 ден 155 ден

Заменува: 50W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 5W
Напон: 220V
Tип: A55
Боја на светлина: 3000K

20 на залиха

Report Abuse