More items from this sellerView All

Лед Сијалица E27 Филамент 4W

179 ден 299 ден

Заменува: 40W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 4W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К
Report Abuse