More items from this sellerView All

Лед Сијалица E27 Филамент 6W

109 ден 159 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 6W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К

50 на залиха

Report Abuse

Опис

100% идентичен изглед како традиционалните инкадесцентни сијалици

90% заштеда на ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА

1000% ПОДОЛГ ВЕК НА СВЕТЕЊЕ