More items from this sellerView All

Лед Сијалица E27 Филамент 8W

255 ден 359 ден

Заменува: 80W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност 8W
Напон 220V
Tип Fillament
Боја на светлина 3000К

50 на залиха

Report Abuse