More items from this sellerView All

Лед Сијалица E27 A60 6W

99 ден 259 ден

Заменува: 60W
Гаранција: 1 година

Карактеристики:

Моќност: 6W
Напон: 220V
Tип: A60
Боја на светлина: 3000K, 6000К
Грло: E27
Report Abuse