More items from this sellerView All

Лед Сијалица E27 OMNI 15W

99 ден 155 ден

Заменува: 125W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 15W
Напон: 220V
Tип: OMNI
Боја на светлина: 2700K, 4500K, 6000K
Грло: E27
Report Abuse