More items from this sellerView All

Лед Сијалица Selena E27 3STEP Dimmable 10W 3000K

195 ден 255 ден

Заменува: 75W
Гаранција: 1 годинa

Карактеристики:

Моќност: 10W
Напон: 220V
Tип: 3STEP Dimmable
Боја на светлина: 3000K
Грло: E27

2 на залиха

Report Abuse